Arama

DVP Standart Modüler PLC


DVP Serisi programlanabilir lojik kontrolörleri her çeşit endüstriyel otomasyon sisteminde yüksek hızlı, kararlı ve son derecegüvenilir çözümler sunar. Yüksek hızlı giriş-çıkışlara, zengin fonksiyon komutlarına ve tüm ihtiyaçlara uygun ek modüllere sahip DVP serisi ile basit uygulamalardan, motion kontrol uygulamaları Dahil kompleks tüm uygulamalara ince ve modüler yaklaşım.
DVP15MC / DVP50MC PLC Tabanlı Hareket Kontrolör


VP serisi hareket kontrolörler, standart ve ileri düzeyde hareket kontrol (motion) sistemlerinde üstün, kararlı ve hassas çalışma esas alınarak tasarlanmıştır. Özel motion için geliştirilmiş işlemcisi, EtherCAT / CANopen (DS402) gibi hareket kontrol haberleşme protokolleri ve PLCopen hareket kontrol fonksiyon kütüphaneleri ile proje oluşturmayı ve geliştirmeyi kolaylaştırır.AS228 Gelişmiş Modüler PLC


Kompakt ve modüler AS Serisi yüksek hızlı otomasyon sistemlerinde gelişmiş performans sağlamak için tasarlanmış kontrolördür. Delta’nın geliştirmiş olduğu yüksek tarama süresine (40 kstep/ms) sahip 32-Bit SoC işlemci ile elektronik imalat, paketleme, gıda ve tekstil gibi sektörlerde güvenilir çözüm sağlamaktadır.